Akce

  • Jízdy na pony a oslech 
  • Blanický desetiboj – zábavná hra ve Farma-parku
  • Navíc Malá farma na půdě v případě nepříznového počasí

Kalendář nejbližších akcí na Farmě Blaník:

01/072016

AKTIVNÍ PRÁZDNINOVÁ DOVOLENÁ 1.7.-31.8.

Takový výběr rodinné dovolené jinde nenajdete: luxusní ubytování, výborná restaurace, Farma-park s výběhy domácích zvířat a dětskými atrakcemi, Blanický desetiboj (interaktivní hra pro rodiny s dětmi), jízdy na pony a oslech, mazlící zahrádka (krmení mláďat), výlety na koních do okolí farmy, vyhřívaný venkovní bazén, Dětský kout ve farmě a mnohé další.
Při špatném počasí: Malá farma na půdě se zvířátky a atrakcemi, Dětský svět pod střechou, aktivity v Rytířském sále, dětský koutek pro malé v hale, televize na pokoji, wellness centrum - vířivka a sauna se solnou stěnou, skvělý masér, atd.
Tematické dny (pro děti 4-7 let + starší 8-12 let) se budou střídat tak, aby každý den bylo jiné téma
(Den - her, strašidelný, se zvířaty, výletů, sportovní, rodinný nebo odpočinkový).


Den her: 4-7 let: pirátská hra, soutěž omalovánek, soutěž v navlékání kroužků
8-12 let: soutěž „Hradní dvojboj“, interaktivní hra „Najdi blanický poklad“

Strašidelný den: 4-12 let: bobřík odvahy, strašidelná dílnička, učíme se čarovat, strašidelná diskotéka, lampionový průvod za strašidelnými Hejkaly

Den se zvířaty: 4-12 let: sedlání a čištění pony, hřebelcování osla, křty zvířátek, chytání rybek, svatba oslů

Den výletů: Pěší výlety i výlety autem: Blanický kaňon (1km), peřeje (1,5 km), skály nad řekou Blanicí (1,5 km), Vítův - Habrmannův mlýn (2 km), Farní muzeum v Kondraci (4 km), rozhledna na Blaníku (5 km), park a para-ZOO ve Vlašimi (7 km), Jemniště (10 km).

Sportovní den: 4-7 let: Blanický slalom ve Farma-parku, fotbálek, plavání v bazénu, za deště Farmářský sedmiboj na půdě
8-12 let: soutěže na chůdách, v přetahování lanem, skákání v pytlích, srážení kuželek badminton, líný tenis, plavání v bazénu, (za deště ping–pong na půdě).

R
odinný den: Celá rodina: hledání čtyřlístků, soutěž v stavění balíků ze sena, soutěž v koulení slaměných balíků, interaktivní hra „Prázdninová Tutovka“, večerní táborák.

Odpočinkový den: 4-12 let: Farma-park, bazén atd. 

Pro dospělé: Bazén, volejbal, nohejbal, badminton, výlety pěšky i autem do okolí, soutěže s dětmi (viz výše), za deště sauna se solnou stěnou, vířivá vana, na objednávku masáže atd.

Případná změna programu vyhrazena.

AKTIVNÍ PRÁZDNINOVÁ DOVOLENÁ 1.7.-31.8.
30/092016

VINOHRANÍ A SVATOVÁCLAVSKÁ SLAVNOST 30.9.-2.10.

Přijeďte již na šestý ročník úspěšného víkendu s burčákem a dalšími pochoutkami při reprodukované cimbálce a s živým harmonikářem. Svatováclavský program ve Farma-parku, návštěva živého blanického rytíře, svatba oslů, křest mláděte a mnoho dalších aktivit. Rezervujte si svůj stůl v restauraci včas! 

VINOHRANÍ A SVATOVÁCLAVSKÁ SLAVNOST 30.9.-2.10.
26/102016

PODZIMNÍ PRÁZDNINY 26.-30.10.

Zábava a dobrá jídla pro děti i dospělé. Živá strašidelná Mátoha, lampionový průvod za tajemnými Hejkaly, Drakiáda, jízdy na pony a oslech a mnoho dalších zážitků.  Nebojte se nepříznivého počasí! Máme tu Malou farmu na půdě s dětskými atrakcemi a zvířátky, hřebelcování poníků, křty zvířátek možno i pod střechou. Také Relax-centrum s vířivkou a saunou. V restauraci s krbem ochutnáte neobvyklá jídla na Festivalu našich nejlepších pokrmů - dětská, masová, rybí, myslivecká a další vynikající jídla šéfkuchaře Petra Procházky a jeho gastro týmu. 

PODZIMNÍ PRÁZDNINY 26.-30.10.
04/112016

STRAŠIDELNÝ VÍKEND 4.-6.11.

To nikde jinde než u nás nezažijete! Umíte se bát? Věříte na tajemné báchorky a strašidelné bytosti? Budete mít trochu strach, ale nebojte, nikdo vám neublíží. Jen pro odvážnější rodiny s dětmi! Seznámíte se s nebezpečnými Hejkaly, strašidelnou Mátohou, tajemnými Močálníky, naučíte se čarovat a uslyšíte báchorky Blanického rytíře. Na Strašidelný víkend nikdy nezapomenete! Můžete si také zajezdit na koních, anebo na poníkovi, či oslovi, navštívit strašidelnou dílnu či diskotékový rej. Odnesete si mnoho neuvěřitelných, tajemných i zábavných zážitků. Navíc pro případ nepříznivého počasí Malá farma na půdě se zvířátky a dětskými atrakcemi, Relax-centrum s vířivkou a saunou. Většina zážitků je pod střechou! 

STRAŠIDELNÝ VÍKEND  4.-6.11.
11/112016

HUSÍ HODY A OCHUTNÁVKA NOVÉHO VÍNA 11.-13.11.

Opět budeme ochutnávat nové Svatomartinské víno, tentokrát přesně v den „startu nového vína“ v pátek 11.11.2016. Během celého víkendu samozřejmě můžete ochutnávat vynikající husí speciality, včetně celých domácích pečených hus. Rezervujte si včas své místo u svatomartinského a husohodového stolu v naší restauraci s krbem a venkovským harmonikářem! Nebojte se nepříznivého počasí! Máme tu Malou farmu na půdě s dětskými atrakcemi a zvířátky, hřebelcování poníků, křty zvířátek. Také Relax-centrum s vířivkou a saunou.

HUSÍ HODY A OCHUTNÁVKA NOVÉHO VÍNA 11.-13.11.
17/112016

PRODLOUŽENÝ KAŠTANOVÝ VÍKEND S DĚTMI 17.-20.11.

Dětské hry, soutěže a dílničky s kaštany i kaštanové pochoutky v restauraci. Výběhy domácích zvířat a několik desítek neobvyklých atrakcí ve Farma-parku včetně jízdy na pony nebo oslovi. Nebojte se nepříznivého počasí! Máme tu Malou farmu na půdě s dětskými atrakcemi a zvířátky, hřebelcování poníků a křty zvířátek možné i pod střechou.  Nabízíme také Relax-centrum s vířivkou a saunou. To všechno vás čeká během prodlouženého víkendu na Farmě Blaník za každého počasí.

PRODLOUŽENÝ KAŠTANOVÝ VÍKEND S DĚTMI 17.-20.11.