ZAJÍMAVÉ AKCE A        PROGRAMY NA FARMĚ BLANÍK VIZ NÍŽE  

Akce na Farmě Blaník

03/03 - 31/05 2017
ZÁŽITKOVÉ POBYTY SE ZVÍŘÁTKY A PROGRAMEM

ZÁŽITKOVÉ POBYTY SE ZVÍŘÁTKY A PROGRAMEM

Od března do května jsme pro Vás připravili pobyty plné zážitků se zvířátky a bohatým programem pro děti i dospělé. Děti se u nás nezastaví. Čekají Vás kreativní dílničky, křty mláďat, prohlídka stájí, hřebelcování oslíků, mazlení zvířátek a také možnost jízd na ponících či koních, krmení zvířat nebo relaxu ve wellness s vířivkou a saunou se solnou stěnou.

13/04 - 17/04 2017
VENKOVSKÉ VELIKONOCE S DÍLNIČKAMI A PROGRAMEM

VENKOVSKÉ VELIKONOCE S DÍLNIČKAMI A PROGRAMEM

Přijeďte strávit nezapomenutelné Velikonoce na český venkov. Nabízíme pobyty s bohatým programem. Topení Morany, velikonoční dílničky, pletení pomlázek, malování vajec, velikonoční zajíček a nadílka, krmení zvířátek, prohlídka stájí i křest mláděte. Skvělé velikonoční pochoutky v naší restauraci a Malá farma na půdě pod střechou v případě nepříznivého počasí!
NYNÍ SPECIÁLNÍ AKCE NA 1 NOC 13.-14.4. - 20% SLEVA NA UBYTOVÁNÍ + BOHATÝ PROGRAM OBA DNY 

28/04 - 01/05 2017
ČARODĚJNICKÝ A STRAŠIDELNÝ VÍKEND

ČARODĚJNICKÝ A STRAŠIDELNÝ VÍKEND

Prodloužený víkend plný strašidelných, tajuplných a magických zážitků. Chybět nebude oslava čarodějnické noci s velkým ohněm a pálením čarodějnic, strašidelná dílna, dětská diskotéka ve strašidelných maskách, lampiónový průvod za tajemnými Hejkaly a mnohé další aktivity. K tomu možnost mazlení zvířátek a jízd na ponících. V případě deště tajuplný program pod střechou.

05/05 - 08/05 2017
MÁJOVÝ PRODLOUŽENÝ VÍKEND

MÁJOVÝ PRODLOUŽENÝ VÍKEND

Zažili jste někdy májové dny na českém venkově? Můžete se zúčastnit tradičního stavění májky. Čekají vás krestivní májové dílničky, samozřejmě spousta zvířátek a mláďátek, jízdy na ponících, svatba oslů a mnohé další. Naše zvířátka můžete hladit i krmit na místě zakoupenými granulkami. Navíc možnost objednat si wellness s vířivkou a sanou či masáž. 

03/06 - 25/06 2017
JAHODOVÝ ČERVEN

JAHODOVÝ ČERVEN

Přijeďte na Farmu Blaník a ochutnejte každou sobotu nebo neděli v červnu delikátní jahodové pochoutky z českých jahod. Skvělé jahodové knedlíky či naše domácí lívance s jahodami budou tím pravým osvěžením před návštěvou Farma-parku s dětskými atrakcemi a zvířátky. Ve Farma-parku můžete navíc zažít křest mláděte, povozit děti na poníkovi či si společně zahrát rodinnou hru Blanický desetiboj, více viz stránka Farma park.

01/07 - 03/09 2017
LETNÍ PRÁZDNINY NA FARMĚ

LETNÍ PRÁZDNINY NA FARMĚ

Také o letošních prázdninách si Vaše děti na Farmě užijí mnoho zábavy, zvířátka, kamarády, bazén, desítky dětských atrakcí a denně zajímavou aktivitu navíc. Každý den bude připraven speciální program, který děti zabaví i pobaví. Můžete se těšit na různé hry, soutěže, kreativní dílničky, malování, diskotéky i mnohé další. Všechny tyto aktivity a program jsou ZDARMA v ceně pobytu a vítána je vždy celá rodina.

Více akcí

Proběhlé akce na farmě Blaník

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.