ZAJÍMAVÉ AKCE A        PROGRAMY NA FARMĚ BLANÍK VIZ NÍŽE  

Akce na Farmě Blaník

01/12 - 03/12 2017
MIKULÁŠSKÝ VÍKEND S PROGRAMEM

MIKULÁŠSKÝ VÍKEND S PROGRAMEM

Na Farmě Blaník Vás čeká Mikuláš, jakého jste ještě nezažili. MIKULÁŠSKÁ DISKOTÉKA v kostýmech (vezměte sebou), soutěže masek, KREATIVNÍ DÍLNIČKA i další. ALE HLAVNĚ: ŽIVÝ ANDĚL, ČERT A MIKULÁŠ NA KONI. Zajistíme i dětskou nadílku, takže nemusíte nic zařizovat. Dále nabízíme: jízdy na koních, pony a oslech i masáže. Malá farma se zvířátky pod střechou v případě nepříznivého počasí. NEVÁHEJTE A OBJEDNEJTE SI SVŮJ POBYT 1.-3.12. VČAS!

24/12 2017
VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ POUKAZY

VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ POUKAZY

Nabízíme dárkové poukazy na veškeré služby. Možno zaslat i elektronicky nejpozději do 48 hod. Zakupte například rodinné vstupné do Farma-parku (od 340Kč, více viz Farma-park), jízdu na koni či poníkovi (od 230Kč), ubytování (ceny viz Ubytování) , vstup do relax centra (od 170Kč/osoba/hod.) či poukaz na romantickou večeři (od 500Kč). Na dobírku Vám můžeme také poslat krásnou knihu a omalovánky Báchorky Blanického rytíře s CD, více zde (Cena 210Kč vč. poštovného).
Kontaktujte nás na farma@farmablanik.cz

29/12 - 01/02 2017
RODINNÝ SILVESTR

RODINNÝ SILVESTR

Zažijte s dětmi nazapomenutelného Silvestra s bohatým PROGRAMEM, silvestrovskou VEČEŘÍ o třech chodech i vesnickými zvyky. Můžete se těšit na lampiónový průvod, dobrodružnou stopovanou, ohňostroj, diskotéku, novoroční dílničku, pouštění lodiček z oříšků a samozřejmě naše zvířátka, která mohou děti krmit, mazlit a poníky i hřebelcovat. Pobyt rezervujte včas na rezervace@farmablanik.cz.

01/01 - 31/12 2018
V ROCE 2018

V ROCE 2018

AKCE A PROGRAMY NA 2018 BUDOU ZVEŘEJNĚNY V LEDNU 2018
Můžete se opět těšit například na : SVATBY OSLŮ - oddávající, oslička se závojem, oslík coby ženich, svatební pochod, foto dětí s manžely apod.
LAMPIÓNOVÉ PRŮVODY za tajemnými hejkaly (k druidovi s laserovýma očima), kteří žijí za Farma-parkem a jsou slyšet, případně i vidět
NÁVŠTĚVY BLANICKÉHO RYTÍŘE
PRŮVODY S POCHODNĚMI a vyvoláváním opravdové strašidelné Mátohy (strašpytlové by měli mít doprovod!)

Ale také na VENKOVSKÉ VELIKONOCE, MÁJOVÉ VÍKENDY se křty zvířat, ale také na řadu novinek!

Proběhlé akce na farmě BlaníkPodporujeme seniory v Nadaci Taťány Kuchařové - Krása pomoci. Přidejte se na www.krasapomoci.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.