ZAJÍMAVÉ AKCE A        PROGRAMY NA FARMĚ BLANÍK VIZ NÍŽE  

Akce na Farmě Blaník

02/03 - 25/03 2018
ZÁŽITKOVÉ POBYTY SE ZVÍŘÁTKY A PROGRAMEM

ZÁŽITKOVÉ POBYTY SE ZVÍŘÁTKY A PROGRAMEM

NA BŘEZNOVÉ VÍKENDY 2.-4.3., 9.-11.3.,16.-18.3. A 23.-25.3. jsme pro Vás připravili pobyty plné zážitků se zvířátky a bohatým programem pro děti i dospělé. Děti se u nás nezastaví. Čekají Vás kreativní dílničky, křty mláďat, prohlídka stájí, hřebelcování oslíků či poníků, mazlení zvířátek a také možnost jízd na ponících či koních i krmení zvířat. Zkrátka zábava po celý pobyt. V případě nepříznivého počasí je k dispozici dětský svět pod střechou i malá farma na půdě. 

29/03 - 02/04 2018
VENKOVSKÉ VELIKONOCE S DÍLNIČKAMI A PROGRAMEM

VENKOVSKÉ VELIKONOCE S DÍLNIČKAMI A PROGRAMEM

Přijeďte strávit nezapomenutelné Velikonoce na český venkov. Nabízíme pobyty s bohatým programem. Topení Morany, velikonoční dílničky, pletení pomlázek, malování vajec, velikonoční zajíček a nadílka pro děti, krmení zvířátek, prohlídka stájí i křest mláďat. Skvělé velikonoční pochoutky v naší restauraci a Malá farma na půdě pod střechou v případě nepříznivého počasí! NEVÁHEJTE A OBJEDNEJTE SI SVŮJ POBYT NA rezervace@farmablanik.cz.

06/04 - 08/04 2018
KOŇSKÝ VÍKEND - JEZDECKÁ ŠKOLA NA FARMĚ BLANÍK

KOŇSKÝ VÍKEND - JEZDECKÁ ŠKOLA NA FARMĚ BLANÍK

Během dubnového víkendu 6.-8.4. nabízíme jezdeckou školu pro začátečníky a mírně pokročilé. Vítáme děti od 6 let i dospělé začátečníky. Během celého víkendu se postupně seznámíte se základy péče o koně (čištění, uzdění, sedlání, atd.) vyzkoušíte si základy jízdy na koni na profesionální jízdárně a nebude chybět ani instruktáž bezpečné jízdy. Věrnými společníky Vám budou všichni naši koně a poníci a zkušené instruktorky. Rezervujte na: info@farmablanik.cz

27/04 - 01/05 2018
ČARODĚJNICKÝ A MÁJOVÝ PRODLOUŽENÝ VÍKEND

ČARODĚJNICKÝ A MÁJOVÝ PRODLOUŽENÝ VÍKEND

PRODLOUŽENÝ VÍKEND PLNÝ STRAŠIDELNÝCH A TAJUPLNÝCH ZÁŽITKŮ. Chybět nebude oslava čarodějnické noci s velkým ohněm a pálením čarodějnic, strašidelná dílna, dětská diskotéka ve strašidelných maskách, lampiónový průvod za tajemnými Hejkaly a mnohé další aktivity. K tomu možnost mazlení zvířátek a jízd na ponících i koních. V případě deště tajuplný program pod střechou. 1.5. NAVÍC STAVĚNÍ MÁJKY DLE VESNICKÝCH TRADIC.

04/05 - 08/05 2018
MÁJOVÝ A KVĚTINOVÝ PRODLOUŽENÝ VÍKEND

MÁJOVÝ A KVĚTINOVÝ PRODLOUŽENÝ VÍKEND

Zažili jste někdy májové dny na českém venkově? Můžete se zúčastnit tradičního stavění májky. Čekají vás kreativní májové a květinové dílničky, diskotéka, samozřejmě spousta zvířátek a mláďátek a jejich křty či jízdy na ponících i mnohé další. Naše zvířátka můžete hladit i krmit na místě zakoupenými granulkami. Pro děti je připravem bohatý program plný her, zvířátek a zábavy. Ubytování je možné na 2 nebo 4 noci. Více na rezervace@farmablanik.cz.

01/06 - 30/06 2018
JAHODOVÝ ČERVEN S POCHOUTKAMI Z FARMY

JAHODOVÝ ČERVEN S POCHOUTKAMI Z FARMY

Přijeďte na Farmu Blaník a ochutnejte každou sobotu nebo neděli v červnu delikátní jahodové pochoutky z českých jahod. Skvělé jahodové knedlíky či naše domácí lívance s jahodami budou tím pravým osvěžením před návštěvou Farma-parku s dětskými atrakcemi a zvířátky. Ve Farma-parku můžete navíc zažít křest mláděte, povozit děti na poníkovi, krmit zvířátka či si společně zahrát rodinnou hru Blanický desetiboj, více o návštěvě parku viz stránka Farma park.

Více akcí

Proběhlé akce na farmě BlaníkPodporujeme seniory v Nadaci Taťány Kuchařové - Krása pomoci. Přidejte se na www.krasapomoci.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.