ZAJÍMAVÉ AKCE A        PROGRAMY NA FARMĚ BLANÍK VIZ NÍŽE  

Akce na Farmě Blaník

03/03 - 30/06 2017
ZÁŽITKOVÉ POBYTY SE ZVÍŘÁTKY A PROGRAMEM

ZÁŽITKOVÉ POBYTY SE ZVÍŘÁTKY A PROGRAMEM

Od března do června jsme pro Vás připravili pobyty plné zážitků se zvířátky a bohatým programem pro děti i dospělé. Děti se u nás nezastaví. Čekají Vás kreativní dílničky, křty mláďat, prohlídka stájí, hřebelcování oslíků, mazlení zvířátek a také možnost jízd na ponících či koních, krmení zvířat nebo relaxu ve wellness s vířivkou a saunou se solnou stěnou.

03/06 - 25/06 2017
JAHODOVÝ ČERVEN

JAHODOVÝ ČERVEN

Přijeďte na Farmu Blaník a ochutnejte každou sobotu nebo neděli v červnu delikátní jahodové pochoutky z českých jahod. Skvělé jahodové knedlíky či naše domácí lívance s jahodami budou tím pravým osvěžením před návštěvou Farma-parku s dětskými atrakcemi a zvířátky. Ve Farma-parku můžete navíc zažít křest mláděte, povozit děti na poníkovi, krmit zvířátka či si společně zahrát rodinnou hru Blanický desetiboj, více viz stránka Farma park.

01/07 - 03/09 2017
LETNÍ PRÁZDNINY NA FARMĚ

LETNÍ PRÁZDNINY NA FARMĚ

Také o letošních prázdninách si Vaše děti na Farmě užijí mnoho zábavy, zvířátka, kamarády, bazén, desítky dětských atrakcí a denně zajímavou aktivitu navíc. Každý den bude připraven speciální program, který děti zabaví i pobaví. Můžete se těšit na různé hry, soutěže, kreativní dílničky, malování, diskotéky i mnohé další. Všechny tyto aktivity a program jsou ZDARMA v ceně pobytu a vítána je vždy celá rodina.

06/10 - 26/11 2017
STRAŠIDELNÉ VÍKENDY

STRAŠIDELNÉ VÍKENDY

6.-8.10.,13.-15.10.,20.-22.10.,3.-5.11. a 24.-26.11. se můžete bezpečně bát? Věříte na tajemné báchorky a strašidelné bytosti? Budete mít trochu strach, ale nebojte, nikdo vám neublíží. Seznámíte se s nebezpečnými Hejkaly, strašidelnou Mátohou, tajemnými Močálníky a uslyšíte báchorky Blanického rytíře. Na Strašidelný víkend nikdy nezapomenete! ​Navíc relax-centrum s vířivkou a saunou a většina aktivit i pod střechou pro případ nepříznivého počasí. U nás se děti nezastaví!

26/10 - 29/10 2017
PODZIMNÍ PRÁZDNINY

PODZIMNÍ PRÁZDNINY

Zábava a dobrá jídla pro děti i dospělé. Těšte se na lampionový průvod za tajemnými Hejkaly, diskotéku, dílničky, jízdy na pony či oslech a mnoho dalších zážitků. Nebojte se nepříznivého počasí! Máme tu Malou farmu na půdě s dětskými atrakcemi a zvířátky, hřebelcování poníků, křty zvířátek možno i pod střechou. Také Relax-centrum s vířivkou a saunou. V restauraci s krbem ochutnáte neobvyklá jídla na Festivalu našich nejlepších pokrmů - dětská, masová, rybí, zvěřinová a další vynikající jídla šéfkuchaře Petra Procházky a jeho gastro týmu.

10/11 - 12/11 2017
HUSÍ HODY A SVATOMARTINSKÉ VÍNO

HUSÍ HODY A SVATOMARTINSKÉ VÍNO

Opět vás čeká nové Svatomartinské víno. Během celého víkendu můžete ochutnávat vynikající husí speciality, včetně celých domácích pečených hus. REZERVUJTE SI VČAS MÍSTO u svatomartinského a husohodového stolu v naší restauraci s krbem a venkovským harmonikářem! Nebojte se nepříznivého počasí! Máme tu Malou farmu na půdě s dětskými atrakcemi a zvířátky, DĚTSKÝ PROGRAM včetně kreativní husí dílničky, vyprávění báchorek i lampiónového průvodu v ceně ubytování. Objednat si můžete také Relax-centrum s vířivkou a saunou.

Více akcí

Proběhlé akce na farmě Blaník



Podporujeme seniory v Nadaci Taťány Kuchařové - Krása pomoci. Přidejte se na www.krasapomoci.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.