ZAJÍMAVÉ AKCE A        PROGRAMY NA FARMĚ BLANÍK VIZ NÍŽE  

Akce na Farmě Blaník

01/03 - 30/11 2018
NA FARMĚ BLANÍK MŮŽETE TAKÉ ZAŽÍT

NA FARMĚ BLANÍK MŮŽETE TAKÉ ZAŽÍT

Kromě pravidelného programu ve Farma-parku, viz stránka Farma-park, pořádáme také:
SVATBY OSLŮ - nevšední akce, kdy si náš osel bere osličku a to včetně kostýmů, prstýnků, oddávajícího a svědků
LAMPIÓNOVÉ PRŮVODY ZA HEJKALY - kdy se s dětmi za tmy vydáváme poslouchat hejkaly žijící kolem farmy
NÁVŠTĚVY BLANICKÉHO RYTÍŘE - který se prochází ve Farma-parku a vypráví dětem o své družině a rytířích žijících v nedalekém Blaníku
Termíny těchto akcí naleznete vždy v předstihu na našem webu. Sledujte nás proto pravidelně!

02/03 - 24/06 2018
ZÁŽITKOVÉ POBYTY SE ZVÍŘÁTKY A PROGRAMEM

ZÁŽITKOVÉ POBYTY SE ZVÍŘÁTKY A PROGRAMEM

Od března do června jsme pro Vás připravili pobyty plné zážitků se zvířátky a bohatým programem pro děti i dospělé. Děti se u nás nezastaví. Čekají Vás kreativní dílničky, křty mláďat, prohlídka stájí, hřebelcování oslíků či poníků, mazlení zvířátek a také možnost jízd na ponících či koních i krmení zvířat. Zkrátka zábava po celý pobyt. V případě nepříznivého počasí je k dispozici dětský svět pod střechou i malá farma na půdě.
Mimo výkendy v pracovním týdnu Vám nabídneme i zajímavou slevu, neváhejte nás kontaktovat. 

27/04 - 01/05 2018
ČARODĚJNICKÝ A MÁJOVÝ PRODLOUŽENÝ VÍKEND

ČARODĚJNICKÝ A MÁJOVÝ PRODLOUŽENÝ VÍKEND

PRODLOUŽENÝ VÍKEND PLNÝ STRAŠIDELNÝCH A TAJUPLNÝCH ZÁŽITKŮ. Chybět nebude oslava čarodějnické noci s velkým ohněm a pálením čarodějnic, strašidelná dílna, dětská diskotéka ve strašidelných maskách, lampiónový průvod za tajemnými Hejkaly a mnohé další aktivity. K tomu možnost mazlení zvířátek a jízd na ponících i koních. V případě deště tajuplný program pod střechou. 1.5. NAVÍC STAVĚNÍ MÁJKY DLE VESNICKÝCH TRADIC.

04/05 - 08/05 2018
MÁJOVÝ A KVĚTINOVÝ PRODLOUŽENÝ VÍKEND

MÁJOVÝ A KVĚTINOVÝ PRODLOUŽENÝ VÍKEND

Zažili jste někdy májové dny na českém venkově? Můžete se zúčastnit tradičního stavění májky. Čekají vás kreativní májové a květinové dílničky, diskotéka, samozřejmě spousta zvířátek a mláďátek a jejich křty či jízdy na ponících i mnohé další. Naše zvířátka můžete hladit i krmit na místě zakoupenými granulkami. Pro děti je připravem bohatý program plný her, zvířátek a zábavy. Ubytování je možné na 2 nebo 4 noci. Více na rezervace@farmablanik.cz.

01/06 - 30/06 2018
JAHODOVÝ ČERVEN S POCHOUTKAMI Z FARMY

JAHODOVÝ ČERVEN S POCHOUTKAMI Z FARMY

Přijeďte na Farmu Blaník a ochutnejte každou sobotu nebo neděli v červnu delikátní jahodové pochoutky z českých jahod. Skvělé jahodové knedlíky či naše domácí lívance s jahodami budou tím pravým osvěžením před návštěvou Farma-parku s dětskými atrakcemi a zvířátky. Ve Farma-parku můžete navíc zažít křest mláděte, povozit děti na poníkovi, krmit zvířátka či si společně zahrát rodinnou hru Blanický desetiboj, více o návštěvě parku viz stránka Farma park.

01/07 - 31/08 2018
PRÁZDNINY NA FARMĚ S PROGRAMEM KAŽDÝ DEN

PRÁZDNINY NA FARMĚ S PROGRAMEM KAŽDÝ DEN

Také o letošních prázdninách si Vaše děti na Farmě užijí mnoho zábavy, zvířátka, kamarády, bazén, desítky dětských atrakcí a denně zajímavou aktivitu navíc. Každý den bude připraven speciální program, který děti zabaví i pobaví. Můžete se těšit na různé hry, soutěže, kreativní dílničky, aktivity se zvířátky, diskotéky i mnohé další. Všechny tyto aktivity a program jsou ZDARMA v ceně pobytu a vítána je vždy celá rodina.

Proběhlé akce na farmě BlaníkPodporujeme seniory v Nadaci Taťány Kuchařové - Krása pomoci. Přidejte se na www.krasapomoci.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.