ZAJÍMAVÉ AKCE A        PROGRAMY V CENĚ UBYTOVÁNÍ  

Akce na Farmě Blaník

26/10 - 30/10 2016
PODZIMNÍ PRÁZDNINY

PODZIMNÍ PRÁZDNINY

Zábava a dobrá jídla pro děti i dospělé. Živá strašidelná Mátoha, lampionový průvod za tajemnými Hejkaly, diskotéka, dílnička, divadélko, jízdy na pony a oslech a mnoho dalších zážitků.  Nebojte se nepříznivého počasí! Máme tu Malou farmu na půdě s dětskými atrakcemi a zvířátky, hřebelcování poníků, křty zvířátek možno i pod střechou. Také Relax-centrum s vířivkou a saunou. V restauraci s krbem ochutnáte neobvyklá jídla na Festivalu našich nejlepších pokrmů - dětská, masová, rybí, myslivecká a další vynikající jídla šéfkuchaře Petra Procházky a jeho gastro týmu. 

04/11 - 27/11 2016
STRAŠIDELNÉ VÍKENDY 4.-6.11. A 25.-27.11.

STRAŠIDELNÉ VÍKENDY 4.-6.11. A 25.-27.11.

To nikde jinde než u nás nezažijete! Umíte se bát? Věříte na tajemné báchorky a strašidelné bytosti? Budete mít trochu strach, ale nebojte, nikdo vám neublíží. Seznámíte se s nebezpečnými Hejkaly, strašidelnou Mátohou, tajemnými Močálníky a uslyšíte báchorky Blanického rytíře. Na Strašidelný víkend nikdy nezapomenete! ​Navíc relax-centrum s vířivkou a saunou a většina aktivit i pod střechou pro případ nepříznivého počasí. U nás se děti nezastaví!

11/11 - 13/11 2016
HUSÍ HODY

HUSÍ HODY

Opět budeme ochutnávat nové Svatomartinské víno v sobotu 12.11.2016. Během celého víkendu můžete ochutnávat vynikající husí speciality, včetně celých domácích pečených hus. REZERVUJTE SI VČAS MÍSTO u svatomartinského a husohodového stolu v naší restauraci s krbem a venkovským harmonikářem! Nebojte se nepříznivého počasí! Máme tu Malou farmu na půdě s dětskými atrakcemi a zvířátky, DĚTSKÝ PROGRAM včetně kreativní husí dílničky, vyprávění báchorek i lampiónového průvodu v ceně ubytování. Objednat si můžete také Relax-centrum s vířivkou a saunou.

17/11 - 20/11 2016
KAŠTANOVÝ VÍKEND

KAŠTANOVÝ VÍKEND

Dětské hry, soutěže a dílničky s kaštany i kaštanové pochoutky v restauraci. Zažijete i lampionový průvod za tajemnými Hejkaly. Výběhy zvířat a několik desítek atrakcí ve Farma-parku, včetně jízdy na pony nebo oslovi. Malá farma na půdě s dětskými atrakcemi a zvířátky, hřebelcování poníků a křty zvířátek pod střechou. Nabízíme také Relax-centrum s vířivkou a saunou. V restauraci s krbem ochutnáte neobvyklá jídla na Přehlídce našich nejlepších pokrmů - dětská, masová, rybí, myslivecká a další vynikající jídla šéfkuchaře Petra Procházky a jeho týmu.

 

02/12 - 04/12 2016
MIKULÁŠKÝ VÍKEND 2.-4.12.

MIKULÁŠKÝ VÍKEND 2.-4.12.

Takový víkend jste ještě nezažili a nikde jinde nazažijete!
MIKULÁŠSKÁ DISKOTÉKA v kostýmech (vezměte sebou).
Soutěž o nejstrašnějšího dětského čerta i další.
ALE HLAVNĚ: ŽIVÝ ANDĚL, ČERT A MIKULÁŠ NA KONI.
Pro hodné děti nabízíme sladké koblížky,
pro zlobivé děti balené koňské koblížky!
Mikulášská večeře s nejlepšími jídly jaká umíme!
Dále nabízíme: jízdy na koních, pony a oslech, vířivku, saunu i masáže.
Malá farma se zvířátky pod střechou v případě nepříznivého počasí.

30/12 - 01/01 2016
RODINNÝ SILVESTR

RODINNÝ SILVESTR

Zažijte s dětmi nazapomenutelného Silvestra s bohatým PROGRAMEM, silvestrovskou VEČEŘÍ o třech chodech i vesnickými zvyky. Můžete se těšit na lampiónový i pochodňový průvod, ohňostroj, diskotéku, novoroční dílničku, pouštění lodiček z oříšků a samozřejmě naše zvířátka, která mohou děti krmit, mazlit a poníky i hřebelcovat. Pobyt rezervujte na rezervace@farmablanik.cz.

Proběhlé akce na farmě Blaník

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.