ZAJÍMAVÉ AKCE A        PROGRAMY NA FARMĚ BLANÍK VIZ NÍŽE  

Akce na Farmě Blaník

03/09 - 26/10 2017
ZÁŽITKOVÉ POBYTY SE ZVÍŘÁTKY A PROGRAMEM

ZÁŽITKOVÉ POBYTY SE ZVÍŘÁTKY A PROGRAMEM

V ZÁŘÍ a V ŘÍJNU MIMO VÍKENDY jsme pro Vás připravili pobyty plné zážitků se zvířátky a bohatým programem pro děti i dospělé. Děti se u nás nezastaví. Čekají Vás kreativní dílničky, křty mláďat, prohlídka stájí, hřebelcování oslíků či poníků, mazlení zvířátek a také možnost jízd na ponících či koních, krmení zvířat nebo za pěkného počasí relaxu u venkovního bazénu. Pobyty na 2 noci pro 2+2 cena 3490Kč, pobyty na 2 noci pro 2+1 2890Kč a to včetně snídaní a vstupného do FARMA-PARKU NA CELÝ POBYT. NEVÁHEJTE A KONTAKTUJTE NÁS NA farma@farmablanik.cz.

28/09 - 01/10 2017
BRAMBOROVÉ SLAVNOSTI

BRAMBOROVÉ SLAVNOSTI

Během Bramborových slavností Vás čeká bohatý program včetně soutěží jako například v hodu bramborou i rodinné soutěže ve škrábání brambor. Vše o zajímavé ceny, včetně pytlů s vynikajícími podblanickými bramborami, které si odvezete domů. Dále vyřezávání figurek a razítek z brambor v bramborové dílničce či opékání brambor v ohništi. V restauraci se budou kromě běžných jídel podávat i vynikající bramborové speciality. Ve Farma-parku navíc 28.9. BLANICKÝ RYTÍŘ i poníci a křest mláděte, tak neváhejte a přijeďte nebo se u nás ubytujte na celý prodloužený víkend. VEŠKERÝ PROGRAM JE V CENĚ UBYTOVÁNÍ NA 3 NOCI!

06/10 - 26/11 2017
STRAŠIDELNÉ VÍKENDY

STRAŠIDELNÉ VÍKENDY

6.-8.10.,13.-15.10.,20.-22.10.,3.-5.11. a 24.-26.11. se můžete bezpečně bát? Věříte na tajemné báchorky a strašidelné bytosti? Budete mít trochu strach, ale nebojte, nikdo vám neublíží. Seznámíte se s nebezpečnými Hejkaly, strašidelnou Mátohou, tajemnými Močálníky a uslyšíte báchorky Blanického rytíře. Na Strašidelný víkend nikdy nezapomenete! ​Navíc strašidelná dílnička a většina aktivit i pod střechou pro případ nepříznivého počasí. U nás se děti nezastaví a seznámí se s mnoha tajemnými bytostmi, které na Farmě Blaník žijí...

26/10 - 29/10 2017
PODZIMNÍ PRÁZDNINY

PODZIMNÍ PRÁZDNINY

Zábava a dobrá jídla pro děti i dospělé. Těšte se na lampionový průvod za tajemnými Hejkaly, diskotéku, dílničky, jízdy na pony či oslech a mnoho dalších zážitků. Nebojte se nepříznivého počasí! Máme tu Malou farmu na půdě s dětskými atrakcemi a zvířátky, hřebelcování poníků, křty zvířátek možno i pod střechou.  V restauraci s krbem ochutnáte neobvyklá jídla na Festivalu našich nejlepších pokrmů - dětská, masová, rybí, zvěřinová a další vynikající jídla šéfkuchaře Petra Procházky a jeho gastro týmu.

10/11 - 12/11 2017
HUSÍ HODY A SVATOMARTINSKÉ VÍNO

HUSÍ HODY A SVATOMARTINSKÉ VÍNO

Opět vás čeká nové Svatomartinské víno. Během celého víkendu můžete ochutnávat vynikající husí speciality, včetně celých domácích pečených hus. REZERVUJTE SI VČAS MÍSTO u svatomartinského a husohodového stolu v naší restauraci s krbem a venkovským harmonikářem! Nebojte se nepříznivého počasí! Máme tu Malou farmu na půdě s dětskými atrakcemi a zvířátky, DĚTSKÝ PROGRAM včetně kreativní husí dílničky, vyprávění báchorek i lampiónového průvodu v ceně ubytování. 

16/11 - 19/11 2017
PRODLOUŽENÝ KAŠTANOVÝ VÍKEND

PRODLOUŽENÝ KAŠTANOVÝ VÍKEND

Dětské hry, soutěže a dílničky s kaštany i kaštanové pochoutky v restauraci. Zažijete i lampionový průvod za tajemnými Hejkaly. Výběhy zvířat a několik desítek atrakcí ve Farma-parku, včetně jízdy na pony nebo oslovi. Malá farma na půdě s dětskými atrakcemi a zvířátky, hřebelcování poníků a křty zvířátek pod střechou.V restauraci s krbem ochutnáte neobvyklá jídla z kaštanů.

Více akcí

Proběhlé akce na farmě BlaníkPodporujeme seniory v Nadaci Taťány Kuchařové - Krása pomoci. Přidejte se na www.krasapomoci.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.