ZAJÍMAVÉ AKCE A        PROGRAMY NA FARMĚ BLANÍK VIZ NÍŽE  

Akce na Farmě Blaník

03/03 - 19/03 2017
ZÁŽITKOVÉ POBYTY SE ZVÍŘÁTKY A PROGRAMEM

ZÁŽITKOVÉ POBYTY SE ZVÍŘÁTKY A PROGRAMEM

O víkendech 3.-5.3., 10.-12.3. a 17.-19.3. a 7.-9.4. jsme pro Vás připravili pobyty plné zážitků se zvířátky a bohatým programem pro děti i dospělé.
Čekají Vás kreativní dílničky, křty mláďat, prohlídka stájí, hřebelcování oslíků, mazlení zvířátek a také možnost jízd na ponících či koních, krmení zvířat nebo relaxu ve wellness s vířivkou a saunou.

13/04 - 17/04 2017
VENKOVSKÉ VELIKONOCE S DÍLNIČKAMI A PROGRAMEM

VENKOVSKÉ VELIKONOCE S DÍLNIČKAMI A PROGRAMEM

Přijeďte strávit nezapomenutelné Velikonoce na český venkov. Nabízíme pobyty s bohatým programem. Topení Morany, velikonoční dílničky, pletení pomlázek, malování vajec, velikonoční zajíček a nadílka, krmení zvířátek, prohlídka stájí i křest mláděte. Skvělé velikonoční pochoutky v naší restauraci a Malá farma na půdě pod střechou v případě nepříznivého počasí!

28/04 - 01/05 2017
ČARODĚJNICKÝ A STRAŠIDELNÝ VÍKEND

ČARODĚJNICKÝ A STRAŠIDELNÝ VÍKEND

Prodloužený víkend plný strašidelných, tajuplných a magických zážitků. Chybět nebude oslava čarodějnické noci s velkým ohněm a pálením čarodějnic, strašidelná dílna, dětská diskotéka ve strašidelných maskách, lampiónový průvod za tajemnými Hejkaly a mnohé další aktivity. K tomu možnost mazlení zvířátek a jízd na ponících. V případě deště tajuplný program pod střechou.

05/05 - 08/05 2017
MÁJOVÝ PRODLOUŽENÝ VÍKEND

MÁJOVÝ PRODLOUŽENÝ VÍKEND

Zažili jste někdy májové dny na českém venkově? Můžete se zúčastnit tradičního stavění májky. Čekají vás krestivní májové dílničky, samozřejmě spousta zvířátek a mláďátek, jízdy na ponících, svatba oslů a mnohé další. Naše zvířátka můžete hladit i krmit na místě zakoupenými granulkami. Navíc možnost objednat si wellness s vířivkou a sanou či masáž. 

06/10 - 26/11 2017
STRAŠIDELNÉ VÍKENDY

STRAŠIDELNÉ VÍKENDY

6.-8.10.,13.-15.10.,20.-22.10.,3.-5.11. a 24.-26.11. se můžete bezpečně bát? Věříte na tajemné báchorky a strašidelné bytosti? Budete mít trochu strach, ale nebojte, nikdo vám neublíží. Seznámíte se s nebezpečnými Hejkaly, strašidelnou Mátohou, tajemnými Močálníky a uslyšíte báchorky Blanického rytíře. Na Strašidelný víkend nikdy nezapomenete! ​Navíc relax-centrum s vířivkou a saunou a většina aktivit i pod střechou pro případ nepříznivého počasí. U nás se děti nezastaví!

26/10 - 29/10 2017
PODZIMNÍ PRÁZDNINY

PODZIMNÍ PRÁZDNINY

Zábava a dobrá jídla pro děti i dospělé. Těšte se na lampionový průvod za tajemnými Hejkaly, diskotéku, dílničky, jízdy na pony či oslech a mnoho dalších zážitků. Nebojte se nepříznivého počasí! Máme tu Malou farmu na půdě s dětskými atrakcemi a zvířátky, hřebelcování poníků, křty zvířátek možno i pod střechou. Také Relax-centrum s vířivkou a saunou. V restauraci s krbem ochutnáte neobvyklá jídla na Festivalu našich nejlepších pokrmů - dětská, masová, rybí, zvěřinová a další vynikající jídla šéfkuchaře Petra Procházky a jeho gastro týmu.

Více akcí

Proběhlé akce na farmě Blaník

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.