ZAJÍMAVÉ AKCE A        PROGRAMY NA FARMĚ BLANÍK VIZ NÍŽE  

Akce na Farmě Blaník

01/07 - 03/09 2017
LETNÍ PRÁZDNINY NA FARMĚ

LETNÍ PRÁZDNINY NA FARMĚ

Také o letošních prázdninách si Vaše děti na Farmě užijí mnoho zábavy, zvířátka, kamarády, bazén, desítky dětských atrakcí a denně zajímavou aktivitu navíc. Každý den bude připraven speciální program, který děti zabaví i pobaví. Můžete se těšit na různé hry, soutěže, kreativní dílničky, malování, diskotéky i mnohé další. Všechny tyto aktivity a program jsou ZDARMA v ceně pobytu a vítána je vždy celá rodina.

06/10 - 26/11 2017
STRAŠIDELNÉ VÍKENDY

STRAŠIDELNÉ VÍKENDY

6.-8.10.,13.-15.10.,20.-22.10.,3.-5.11. a 24.-26.11. se můžete bezpečně bát? Věříte na tajemné báchorky a strašidelné bytosti? Budete mít trochu strach, ale nebojte, nikdo vám neublíží. Seznámíte se s nebezpečnými Hejkaly, strašidelnou Mátohou, tajemnými Močálníky a uslyšíte báchorky Blanického rytíře. Na Strašidelný víkend nikdy nezapomenete! ​Navíc relax-centrum s vířivkou a saunou a většina aktivit i pod střechou pro případ nepříznivého počasí. U nás se děti nezastaví!

26/10 - 29/10 2017
PODZIMNÍ PRÁZDNINY

PODZIMNÍ PRÁZDNINY

Zábava a dobrá jídla pro děti i dospělé. Těšte se na lampionový průvod za tajemnými Hejkaly, diskotéku, dílničky, jízdy na pony či oslech a mnoho dalších zážitků. Nebojte se nepříznivého počasí! Máme tu Malou farmu na půdě s dětskými atrakcemi a zvířátky, hřebelcování poníků, křty zvířátek možno i pod střechou. Také Relax-centrum s vířivkou a saunou. V restauraci s krbem ochutnáte neobvyklá jídla na Festivalu našich nejlepších pokrmů - dětská, masová, rybí, zvěřinová a další vynikající jídla šéfkuchaře Petra Procházky a jeho gastro týmu.

10/11 - 12/11 2017
HUSÍ HODY A SVATOMARTINSKÉ VÍNO

HUSÍ HODY A SVATOMARTINSKÉ VÍNO

Opět vás čeká nové Svatomartinské víno. Během celého víkendu můžete ochutnávat vynikající husí speciality, včetně celých domácích pečených hus. REZERVUJTE SI VČAS MÍSTO u svatomartinského a husohodového stolu v naší restauraci s krbem a venkovským harmonikářem! Nebojte se nepříznivého počasí! Máme tu Malou farmu na půdě s dětskými atrakcemi a zvířátky, DĚTSKÝ PROGRAM včetně kreativní husí dílničky, vyprávění báchorek i lampiónového průvodu v ceně ubytování. Objednat si můžete také Relax-centrum s vířivkou a saunou.

16/11 - 19/11 2017
PRODLOUŽENÝ KAŠTANOVÝ VÍKEND

PRODLOUŽENÝ KAŠTANOVÝ VÍKEND

Dětské hry, soutěže a dílničky s kaštany i kaštanové pochoutky v restauraci. Zažijete i lampionový průvod za tajemnými Hejkaly. Výběhy zvířat a několik desítek atrakcí ve Farma-parku, včetně jízdy na pony nebo oslovi. Malá farma na půdě s dětskými atrakcemi a zvířátky, hřebelcování poníků a křty zvířátek pod střechou. Nabízíme také Relax-centrum s vířivkou a saunou. V restauraci s krbem ochutnáte neobvyklá jídla na Přehlídce našich nejlepších pokrmů - dětská, masová, rybí, myslivecká a další vynikající jídla šéfkuchaře Petra Procházky a jeho týmu.​

01/12 - 03/12 2017
MIKULÁŠSKÝ VÍKEND S PROGRAMEM

MIKULÁŠSKÝ VÍKEND S PROGRAMEM

Na Farmě Blaník Vás čeká Mikuláš, jakého jste ještě nezažili. MIKULÁŠSKÁ DISKOTÉKA v kostýmech (vezměte sebou). Soutěž o nejstrašnějšího dětského čerta i další. ALE HLAVNĚ: ŽIVÝ ANDĚL, ČERT A MIKULÁŠ NA KONI. Zajistíme i dětskou nadílku, takže nemusíte nic zařizovat. Dále nabízíme: jízdy na koních, pony a oslech, vířivku, saunu i masáže. Malá farma se zvířátky pod střechou v případě nepříznivého počasí.

Více akcí

Proběhlé akce na farmě BlaníkPodporujeme seniory v Nadaci Taťány Kuchařové - Krása pomoci. Přidejte se na www.krasapomoci.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.