ZAJÍMAVÉ AKCE A        PROGRAMY NA FARMĚ BLANÍK VIZ NÍŽE  

Akce na Farmě Blaník

01/01 - 31/12 2019
NA FARMĚ BLANÍK SI UŽIJETE

NA FARMĚ BLANÍK SI UŽIJETE

Kromě pravidelného programu ve Farma-parku, viz stránka Farma-park, pořádáme také programy pro ubytované a navíc u nás můžete zažíi i:
SVATBY OSLŮ - 19.4. nevšední akce, kdy si náš osel bere osličku, včetně kostýmů, prstýnků, oddávajícího a svědků
BÁCHORKY BLANICKÉHO RYTÍŘE - ŽIVĚ ! Uvidíte chaloupky lesních skřítků, druida, močálníky a možná potkáte i živého rytíře.
LAMPIÓNOVÉ PRŮVODY ZA HEJKALY A MÁTOHOU 19.4.- kdy se s dětmi za tmy vydáváme poslouchat hejkaly žijící kolem farmy nebo sledovat živou strašidelnou mátohu

NÁVŠTĚVY BLANICKÉHO RYTÍŘE 20. a 21.4.- který se prochází ve Farma-parku a vypráví dětem o své družině a rytířích žijících v nedalekém Blaníku
Termíny těchto akcí naleznete vždy v předstihu na našem webu. Sledujte nás proto pravidelně!

25/03 - 31/05 2019
ZÁŽITKOVÉ POBYTY SE ZVÍŘÁTKY A PROGRAMEM

ZÁŽITKOVÉ POBYTY SE ZVÍŘÁTKY A PROGRAMEM

V KVĚTNU A ČERVNU MIMO VÍKENDY jsme pro Vás připravili pobyty plné zážitků se zvířátky a bohatým programem pro děti i dospělé. Čekají Vás kreativní dílničky, křty mláďat, prohlídky stájí, hřebelcování oslíků či poníků, mazlení zvířátek a také možnost jízd na ponících či koních i krmení zvířat. V případě nepříznivého počasí je k dispozici dětský svět pod střechou, vytápěný dětský koutek i malá farma na půdě. NAVÍC FARMA-PARK NA CELÝ POBYT V CENĚ! 
Rezervujte na rezervace@farmablanik.cz, NYNÍ ZA AKČNÍ CENY 2390KČ PRO 2 OSOBY, 2990KČ PRO 2+1, 3690KČ PRO 2+2 a 4390Kč pro 2+3!

18/04 - 22/04 2019
VENKOVSKÉ VELIKONOCE S DÍLNIČKAMI A PROGRAMEM

VENKOVSKÉ VELIKONOCE S DÍLNIČKAMI A PROGRAMEM

Přijeďte strávit nezapomenutelné Velikonoce na český venkov. Nabízíme pobyty s bohatým programem. Topení Morany, velikonoční dílničky, pletení pomlázek, malování vajec, velikonoční zajíček a nadílka pro děti, krmení zvířátek, prohlídka stájí i křest mláďat. Skvělé velikonoční pochoutky v naší restauraci a Malá farma na půdě pod střechou v případě nepříznivého počasí! NEVÁHEJTE A OBJEDNEJTE SI SVŮJ POBYT NA rezervace@farmablanik.cz NEBO PŘIJEĎTE NA VÝLET DO FARMA-PARKU A NA DÍLNIČKY.
PROGRAM PRO UBYTOVANÉ ZDE.
PROGRAM PRO VEŘEJNOST ZDE.

28/04 - 01/05 2019
ČARODĚJNICKÝ A MÁJOVÝ PRODLOUŽENÝ VÍKEND

ČARODĚJNICKÝ A MÁJOVÝ PRODLOUŽENÝ VÍKEND

PRODLOUŽENÝ VÍKEND PLNÝ STRAŠIDELNÝCH A TAJUPLNÝCH ZÁŽITKŮ. Chybět nebude oslava čarodějnické noci s velkým ohněm a pálením čarodějnic, strašidelná dílna, dětská diskotéka ve strašidelných maskách, lampiónový průvod za tajemnými Hejkaly a mnohé další aktivity. K tomu možnost mazlení zvířátek a jízd na ponících i koních. V případě deště tajuplný program pod střechou. 1.5. NAVÍC STAVĚNÍ MÁJKY DLE VESNICKÝCH TRADIC.

03/05 - 08/05 2019
MÁJOVÝ A KVĚTINOVÝ PRODLOUŽENÝ VÍKEND

MÁJOVÝ A KVĚTINOVÝ PRODLOUŽENÝ VÍKEND

Zažili jste někdy májové dny na českém venkově? Můžete se zúčastnit tradičního stavění májky. Čekají vás kreativní májové a květinové dílničky, diskotéka, samozřejmě spousta zvířátek a mláďátek a jejich křty či jízdy na ponících i mnohé další. Naše zvířátka můžete hladit i krmit na místě zakoupenými granulkami. Pro děti je připravem bohatý program plný her, zvířátek a zábavy. Ubytování je možné na 2 nebo /víkend 3.-5.5./ nebo 3 noci. 5.-8.5./ Více na rezervace@farmablanik.cz.

01/06 - 30/06 2019
JAHODOVÝ ČERVEN S POCHOUTKAMI Z FARMY

JAHODOVÝ ČERVEN S POCHOUTKAMI Z FARMY

Přijeďte na Farmu Blaník a ochutnejte každou sobotu nebo neděli v červnu delikátní jahodové pochoutky z českých jahod. Skvělé jahodové knedlíky či naše domácí lívance s jahodami budou tím pravým osvěžením před návštěvou Farma-parku s dětskými atrakcemi a zvířátky. Ve Farma-parku můžete navíc zažít křest mláděte, povozit děti na poníkovi, krmit zvířátka či si společně zahrát rodinnou hru Blanický desetiboj, více o návštěvě parku viz stránka Farma park. VE FARMA-PARKU TAKÉ NOVĚ V PROVOZU OSVĚŽUJÍCÍ MALÝ VODNÍ SVĚT!

Více akcí

Proběhlé akce na farmě BlaníkPodporujeme seniory v Nadaci Taťány Kuchařové - Krása pomoci. Přidejte se na www.krasapomoci.cz
Přispíváme na charitativní aktivity Lucie Bílé a Vy můžete s námi na www.luciebila.com/eshop/charitativni-predmety


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.