ZAJÍMAVÉ AKCE A        PROGRAMY V CENĚ UBYTOVÁNÍ  

Akce na Farmě Blaník

24/12 - 25/12 2016
VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ POUKAZY

VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ POUKAZY

Nabízíme dárkové poukazy na veškeré služby. Možno zaslat i elektronicky nejpozději do 48 hod. Zakupte například rodinné vstupné do Farma-parku (od 340Kč, více viz Farma-park), jízdu na koni či poníkovi (od 200Kč), ubytování (ceny viz Ubytování) , vstup do relax centra (od 150Kč/osoba/hod.) či poukaz na romantickou večeři (od 500Kč). Na dobírku Vám můžeme také poslat krásnou knihu a omalovánky Báchorky Blanického rytíře s CD, více zde (Cena 210Kč vč. poštovného).
Kontaktujte nás na farma@farmablanik.cz

 

30/12 - 01/01 2016
RODINNÝ SILVESTR

RODINNÝ SILVESTR

Zažijte s dětmi nazapomenutelného Silvestra s bohatým PROGRAMEM, silvestrovskou VEČEŘÍ o třech chodech i vesnickými zvyky. Můžete se těšit na lampiónový i pochodňový průvod, ohňostroj, diskotéku, novoroční dílničku, pouštění lodiček z oříšků a samozřejmě naše zvířátka, která mohou děti krmit, mazlit a poníky i hřebelcovat. Pobyt rezervujte na rezervace@farmablanik.cz.

Proběhlé akce na farmě Blaník

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.