ZAJÍMAVÉ AKCE A        PROGRAMY NA FARMĚ BLANÍK VIZ NÍŽE  

Akce na Farmě Blaník

01/03 - 30/11 2018
NA FARMĚ BLANÍK MŮŽETE TAKÉ ZAŽÍT

NA FARMĚ BLANÍK MŮŽETE TAKÉ ZAŽÍT

Kromě pravidelného programu ve Farma-parku, viz stránka Farma-park, pořádáme také:
SVATBY OSLŮ - nevšední akce, kdy si náš osel bere osličku a to včetně kostýmů, prstýnků, oddávajícího a svědků, aktuálně 24.6. od 14 hod.
LAMPIÓNOVÉ PRŮVODY ZA HEJKALY - kdy se s dětmi za tmy vydáváme poslouchat hejkaly žijící kolem farmy
NÁVŠTĚVY BLANICKÉHO RYTÍŘE - který se prochází ve Farma-parku a vypráví dětem o své družině a rytířích žijících v nedalekém Blaníku
Termíny těchto akcí naleznete vždy v předstihu na našem webu. Sledujte nás proto pravidelně!

01/06 - 30/06 2018
JAHODOVÝ ČERVEN S POCHOUTKAMI Z FARMY

JAHODOVÝ ČERVEN S POCHOUTKAMI Z FARMY

Přijeďte na Farmu Blaník a ochutnejte každou sobotu nebo neděli v červnu delikátní jahodové pochoutky z českých jahod. Skvělé jahodové knedlíky či naše domácí lívance s jahodami budou tím pravým osvěžením před návštěvou Farma-parku s dětskými atrakcemi a zvířátky. Ve Farma-parku můžete navíc zažít křest mláděte, povozit děti na poníkovi, krmit zvířátka či si společně zahrát rodinnou hru Blanický desetiboj, více o návštěvě parku viz stránka Farma park. OD ČERVNA JE VE FARMA-PARKU TAKÉ NOVĚ V PROVOZU OSVĚŽUJÍCÍ MALÝ VODNÍ SVĚT!

01/07 - 31/08 2018
PRÁZDNINY NA FARMĚ S PROGRAMEM KAŽDÝ DEN

PRÁZDNINY NA FARMĚ S PROGRAMEM KAŽDÝ DEN

Také o letošních prázdninách si Vaše děti na Farmě užijí mnoho zábavy, zvířátka, kamarády, bazén, desítky dětských atrakcí a denně zajímavou aktivitu navíc. Každý den bude připraven speciální program, který děti zabaví i pobaví. Můžete se těšit na různé hry, soutěže, kreativní dílničky, aktivity se zvířátky, diskotéky i mnohé další. Všechny tyto aktivity a program jsou ZDARMA v ceně pobytu a vítána je vždy celá rodina.

27/09 - 30/09 2018
SVATOVÁCLAVSKÝ PRODLOUŽENÝ VÍKEND

SVATOVÁCLAVSKÝ PRODLOUŽENÝ VÍKEND

Přijeďte strávit prodloužený svatováclavský víkend na dohled od bájné hory Blaník a užít si krásnou podzimní přírodu, program plný zážitků i relax v klidném prostředí.
Děti čeká opět bohatý program: vyprávění o sv.Václavovi a blanických rytířích, lampiónový průvod a povídání o blanickém pokladu, skřítcích a hejkalech, ale i křty mláďat, krmení zvířátek a kreativní dílnička. Nabízíme pobyty na 3 noci 27.9.-30.9., rezervujte na rezervace@farmablanik.cz

26/10 - 30/10 2018
PODZIMNÍ PRÁZDNINY S BOHATÝM PROGRAMEM

PODZIMNÍ PRÁZDNINY S BOHATÝM PROGRAMEM

Zábava a po celé prázdniny zaručena! Těšte se na lampionový průvod za tajemnými Hejkaly, diskotéku, dílničky, jízdy na pony a mnoho dalších zážitků. Nebojte se nepříznivého počasí! Máme tu Malou farmu na půdě s dětskými atrakcemi a zvířátky, hřebelcování poníků, křty zvířátek možno i pod střechou. V restauraci s krbem ochutnáte skvělé místní dobroty. Pobyt možno objednat na 2 nebo 4 noci. Pište na rezervace@farmablanik.cz

09/11 - 11/11 2018
SVATOMARTINSKÉ HUSÍ HODY

SVATOMARTINSKÉ HUSÍ HODY

Opět vás čeká nové Svatomartinské víno. Během celého víkendu můžete ochutnávat vynikající husí speciality, včetně celých domácích pečených hus. REZERVUJTE SI VČAS MÍSTO u svatomartinského a husohodového stolu v naší restauraci s krbem a venkovským harmonikářem! Nebojte se nepříznivého počasí! Máme tu Malou farmu na půdě s dětskými atrakcemi a zvířátky, DĚTSKÝ PROGRAM včetně kreativní husí dílničky, vyprávění báchorek i lampiónového průvodu v ceně ubytování.

Více akcí

Proběhlé akce na farmě BlaníkPodporujeme seniory v Nadaci Taťány Kuchařové - Krása pomoci. Přidejte se na www.krasapomoci.cz
Přispíváme na charitativní aktivity Lucie Bílé a Vy můžete s námi na www.luciebila.com/eshop/charitativni-predmety
Pomáháme i projektu Srdcerváči na www.srdcervaci.cz/aktualni-nabidka


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.