Akce

  • Jízdy na pony a oslech 
  • Blanický desetiboj – zábavná hra ve Farma-parku
  • Navíc Malá farma na půdě v případě nepříznového počasí

Kalendář nejbližších akcí na Farmě Blaník:

01/072016

AKTIVNÍ PRÁZDNINOVÁ DOVOLENÁ 1.7.-31.8.

Takový výběr rodinné dovolené jinde nenajdete: luxusní ubytování, výborná restaurace, Farma-park s výběhy domácích zvířat a dětskými atrakcemi, Blanický desetiboj (interaktivní hra pro rodiny s dětmi), jízdy na pony a oslech, mazlící zahrádka (krmení mláďat), výlety na koních do okolí farmy, vyhřívaný venkovní bazén, Dětský kout ve farmě a mnohé další.
Při špatném počasí: Malá farma na půdě se zvířátky a atrakcemi, Dětský svět pod střechou, aktivity v Rytířském sále, dětský koutek pro malé v hale, televize na pokoji, wellness centrum - vířivka a sauna se solnou stěnou, skvělý masér, atd.
Tematické dny (pro děti 4-7 let + starší 8-12 let) se budou střídat tak, aby každý den bylo jiné téma
(Den - her, strašidelný, se zvířaty, výletů, sportovní, rodinný nebo odpočinkový).


Den her: 4-7 let: pirátská hra, soutěž omalovánek, soutěž v navlékání kroužků
8-12 let: soutěž „Hradní dvojboj“, interaktivní hra „Najdi blanický poklad“

Strašidelný den: 4-12 let: bobřík odvahy, strašidelná dílnička, učíme se čarovat, strašidelná diskotéka, lampionový průvod za strašidelnými Hejkaly

Den se zvířaty: 4-12 let: sedlání a čištění pony, hřebelcování osla, křty zvířátek, chytání rybek, svatba oslů

Den výletů: Pěší výlety i výlety autem: Blanický kaňon (1km), peřeje (1,5 km), skály nad řekou Blanicí (1,5 km), Vítův - Habrmannův mlýn (2 km), Farní muzeum v Kondraci (4 km), rozhledna na Blaníku (5 km), park a para-ZOO ve Vlašimi (7 km), Jemniště (10 km).

Sportovní den: 4-7 let: Blanický slalom ve Farma-parku, fotbálek, plavání v bazénu, za deště Farmářský sedmiboj na půdě
8-12 let: soutěže na chůdách, v přetahování lanem, skákání v pytlích, srážení kuželek badminton, líný tenis, plavání v bazénu, (za deště ping–pong na půdě).

R
odinný den: Celá rodina: hledání čtyřlístků, soutěž v stavění balíků ze sena, soutěž v koulení slaměných balíků, interaktivní hra „Prázdninová Tutovka“, večerní táborák.

Odpočinkový den: 4-12 let: Farma-park, bazén atd. 

Pro dospělé: Bazén, volejbal, nohejbal, badminton, výlety pěšky i autem do okolí, soutěže s dětmi (viz výše), za deště sauna se solnou stěnou, vířivá vana, na objednávku masáže atd.

Případná změna programu vyhrazena.

AKTIVNÍ PRÁZDNINOVÁ DOVOLENÁ 1.7.-31.8.