Proběhlé akce na farmě Blaník

25/10 - 01/11 2020
PODZIMNÍ PRÁZDNINY S BOHATÝM PROGRAMEM

PODZIMNÍ PRÁZDNINY S BOHATÝM PROGRAMEM

Zábava po celé prázdniny zaručena! Těšte se na lampionový průvod za tajemnými Hejkaly, křest mláďátka, mazlící zahrádku, jízdy na pony či koních a mnoho dalších zážitků. V restauraci s krbem ochutnáte skvělé místní dobroty. Pobyt možno objednat na 2 , 3 nebo 5 nocí, 27.10.-1.11. Pište na rezervace@farmablanik.cz

02/10 - 04/10 2020
ZÁŽITKOVÝ POBYT SE ZVÍŘÁTKY A PROGRAMEM

ZÁŽITKOVÝ POBYT SE ZVÍŘÁTKY A PROGRAMEM

O VÍKENDU 2.-4.10. jsme pro VÁS PŘIPRAVILI POBYT PLNÝ ZÁŽITKŮ S BOHATÝM PROGRAMEM SE ZVÍŘÁTKY v přírodním areálu. Čeká Vás křest mláděte, mazlení či krmení zvířátek i prohlídka stájí. A samozřejmě také možnost jízd na ponících či koních. Většina našich pokojů má vlastní kuchyňku.
POBYT NYNÍ ZA AKČNÍ CENY SE SLEVOU AŽ 20% NA 2 NOCI.
NEVÁHEJTE A REZERVUJTE na rezervace@farmablanik.cz. V případě opatření vlády, znemožňující pobyt, Vám pobyt přesuneme.

25/09 - 27/09 2020
SVATOVÁCLAVSKÝ VÍKEND NA FARMĚ BLANÍK

SVATOVÁCLAVSKÝ VÍKEND NA FARMĚ BLANÍK

Přijeďte strávit svatováclavský víkend na dohled od bájné hory Blaník a užít si krásnou podzimní přírodu, program plný zážitků i relax v klidném prostředí.
Děti čeká opět bohatý program: vyprávění o sv.Václavovi přímo od Blanického rytíře ve zbroji, svatováclavská dílnička, lampiónový průvod, křest mláděte, krmení zvířátek i jízdy na ponících. FARMA-PARK BUDE PLNĚ V PROVOZU A ČEKÁ VÁS BOHATÝ PROGRAM celý prodloužený víkend. NEVÁHEJTE A REZERVUJTE NA rezervace@farmablanik.cz

01/07 - 31/08 2020
LETNÍ PRÁZDNINY NA FARMĚ BLANÍK

LETNÍ PRÁZDNINY NA FARMĚ BLANÍK

Také o letošních prázdninách si Vaše děti na Farmě užijí mnoho zábavy, zvířátka, kamarády, bazén, desítky dětských atrakcí a denně zajímavou aktivitu navíc. Každý den bude připraven speciální program, který děti zabaví i pobaví. Můžete se těšit na různé hry, soutěže, kreativní dílničky, aktivity se zvířátky I  mnohé další. Všechny tyto aktivity a program jsou ZDARMA v ceně pobytu a vítána je vždy celá rodina. REZERVUJTE CO NEJDŘÍVE NA: rezervace@farmablanik.cz
VE FARMA-PARKU JEZDÍ DENNĚ 11-12 A 15-16 HOD. PONÍCI A ČEKÁ VÁS STOVKA ATRAKCÍ A ZVÍŘÁTEK.

01/06 - 30/06 2020
JAHODOVÝ ČERVEN S POCHOUTKAMI Z FARMY

JAHODOVÝ ČERVEN S POCHOUTKAMI Z FARMY

Přijeďte na Farmu Blaník a ochutnejte každou sobotu nebo neděli v červnu delikátní jahodové pochoutky z českých jahod. Skvělé jahodové knedlíky či naše domácí lívance s jahodami budou tím pravým osvěžením před návštěvou Farma-parku s dětskými atrakcemi a zvířátky. Ve Farma-parku můžete navíc zažít křest mláděte, povozit děti na poníkovi, krmit zvířátka či si společně zahrát rodinnou hru Blanický desetiboj, více o návštěvě parku viz stránka Farma park. VE FARMA-PARKU TAKÉ NOVĚ V PROVOZU OSVĚŽUJÍCÍ MALÝ VODNÍ SVĚT!

10/04 - 13/04 2020
VENKOVSKÉ VELIKONOCE S PROGRAMEM A DÍLNIČKAMI

VENKOVSKÉ VELIKONOCE S PROGRAMEM A DÍLNIČKAMI

Přijeďte strávit nezapomenutelné Velikonoce na český venkov. Nabízíme pobyty s bohatým programem. Topení Morany, velikonoční dílničky, pletení pomlázek, malování vajec, velikonoční zajíček a nadílka pro děti, krmení zvířátek, prohlídka stájí i křest mláďat. Skvělé velikonoční pochoutky v naší restauraci a Malá farma na půdě pod střechou v případě nepříznivého počasí! NEVÁHEJTE A OBJEDNEJTE SI SVŮJ POBYT NA rezervace@farmablanik.cz NEBO PŘIJEĎTE NA VÝLET DO FARMA-PARKU A NA DÍLNIČKY. Konkrétní program najdete zde cca týden před Velikonocemi.

Více akcíPodporujeme seniory v Nadaci Taťány Kuchařové - Krása pomoci. Přidejte se na www.krasapomoci.cz
Přispíváme na charitativní aktivity Lucie Bílé a Vy můžete s námi na www.luciebila.com/eshop/charitativni-predmety


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.